Tekno Merkez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tekno Merkez

Herşeyin olduğu forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yerine bunları ekle

Ermis

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
SihirbaZ
Bilgili
Bilgili
SihirbaZ

http://www.buyulukehanet.bedavaforum.com

Ermis Vide
MesajKonu: Ermis Ermis Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 9:57 pm

Daha henüz 9 yasimdaydim fal, ruh, cin, seytan vb. gibi seylere inanmazdim yeni insaa edilmis bir eve tasinmistik ama nedense bir türlü gece banyodan ve sokak kapisindan garip sesler geliyordu. Tasindiktan bir hafta sonra seslerin nereden kaynaklandigini anlamak için ben banyo, abim ise sokak kapisinin önünde bekliyordu. Fakat hiç bir sey gözükmüyordu ama ses vardi. Evimize hoca çagirdik dua okudu ve bize banyoya 1 kova su takunya ve havlu birakmamizi söyledi,neden diye sordugumuzda ise hiç bir sey söylemedi. Hocanin dediklerini aynen uyguladik o gece rüyama garip seyler girmisti beyazlar içinde elinde bir asa yasli biri el hareketiyle kizginligini anlatiyordu. Sabah kalktigimizda su bitmis takunyalar ve havlu islakti en ilginç olani ise kapinin kilidi açikti. Hocayi tekrar çagirdigimizda bize evin yapildigi konumda çok ama çok eskiden bir mezar oldugunu söyledi ve rüyama giren kisinin bir ermis oldugunu söyledi banyoda ise abdest almisertesi hafta evden tasindik ve su an orada hiçkimse oturmuyor. Ve tam 17 yasindayim.

Ermis

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası