Tekno Merkez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tekno Merkez

Herşeyin olduğu forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yerine bunları ekle

İstanbul Kıyamet Vakti Tanım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
admin
Bilgili
Bilgili
admin

https://teknomerkez.yetkin-forum.com

İstanbul Kıyamet Vakti Tanım Vide
MesajKonu: İstanbul Kıyamet Vakti Tanım İstanbul Kıyamet Vakti Tanım Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 7:53 pm

Artık emekleme dönemini atlattığımıza inandığımız Türk oyun sektörü yeni yeni oyunlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.Hiç kuşkusuz Mevlüt Dinç’in Türk oyun sektörünün gelişmesinde önemli bir rolu var.Ama gerçek manada Türklerin çıkardığı en güzel oyun olan Kabus 22; bazı seslendirme hatalarına rağmen en severek ve beğenerek oynadığım oyun olmuştur. Oyun severler Kabus 22’nin bir ilk olmadığını bilirler. Daha önceleri ‘’Koridor’’ ve ‘’Pusu’’ gibi oyunları da unutmamak lazım. Bu Oyunun yapımcılığını ise Sobee firması üstleniyor.
Ülkemizde ki Knight Online çılgınlığını bilmeyen yoktur.Aslında bu oyunun beta sürümünü bilgisayarınıza yüklediğiniz zaman aslında knıght'ı sizden uzak tutacak bir oyun olduğunu anlıyorsunuz.Çünkü oyun bir ilk olmasına rağmen gayet başarılı. Karakter modellemeleri olsun Eminönü'nün modellenmesi olsun ben gayet beğendim.Grafikler ise ortama göre değişkenlik gösteren dinamik bir havada oyunun Türk oyunu olması ise zaten oynamak için yeterli.Ama oyuna girip saatlerin su gibi akıp gitmeye başladığını farkettiğinizde hiç de yabana atılacak bir oyun olmadığını görüyorsunuz. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine oyunu alıp yüklediğimde nasıl bir şekilde oyuna yumulduysam iki günde 7. level a atladım bu benim gibi devasa online oyunlarından uzak olan birsi için bayağı iyi bir netice.

İstanbul Kıyamet Vakti Tanım 5021

İstanbul Kıyamet Vakti Tanım 5022

Bahsettiğim oyun bir MMORPG oyunu yani internet üzerinden oynayacağımız bir devasa online oyunu.Daha önceleri ülkemizde denenmemiş bir tür MMORPG .Oyunun konusuna gelecek olursak 1956 yılında dünyaya bir gök taşı düşüyor ve tabi tahmin edeceğiniz gibi bu küçük çapta bir kıyamete neden oluyor. İnsanoğlu atmosferdeki toz bulutundan dolayı ölmeye başlıyor.Fakat gök taşının ortaya çıkardığı sadece ölümle sınırlı değil , çarpışmadan sonra Dünya da yüz yıllarca insanlarla birlikte yaşamış olan fakat hep gizli kalmış bazı masalsı yaratıklarda ortaya çıkıyor.

İstanbul Kıyamet Vakti Tanım 5023

İstanbul Kıyamet Vakti Tanım 5024

Hikaye bir devasa online için oldukça etkileyici.Ayrıca oyunun İstanbul’da geçiyor olması da ayrı bir güzellik oyunun demosunu oynayanların yakındığı pek çok problem var fakat oyunun çıkmasıyla birlikte bu problemlerinde ortadan kalkacağını ümit ediyoruz..

İstanbul Kıyamet Vakti Tanım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası